open

Gry Negocjacyjne

 Home / Gamification /Gry Negocjacyjne

Niefortunna inwestycja

Fabuła gry oparta jest o faktyczne wydarzenia. Celem jest "wyplątanie" się z trudnej sytuacji w jakiej znalazła się firma, w związku z niefortunną inwestycją. Wyzwaniem tej gry jest umiejętność kreatywnego szukania rozwiązań korzystnych dla obu stron. Jest to gra zespołowa, optymalna wielkość zespołów to od 2 do 4 osób. Czas rozgrywki 4 godziny.


Biuro nieruchomości

Środowisko rozgrywki to rynek nieruchomości dużego miasta. Grupy to konkurujące ze sobą biura nieruchomości. Zwycięża to biuro, które uzyska najlepszy wyniki finansowy. Gra ma od 5 do 10 tur, w związku z tym czas rozgrywki to od 2 do 6 godzin. Optymalne grupy do rozgrywki to zespoły 2 osobowe.


Firmowa flota

Flota firmowych samochodów zawsze budzi wiele emocji. Z jednej strony kierujący, zainteresowani wyposażeniem, bezpieczeństwem i frajdą z jazdy , z drugiej strony realia firmowego budżetu i ciągłe cięcie kosztów. Gra jest serią negocjacji z określonymi wynikami referencyjnymi. Wygrywa zespół, który zdobędzie najwięcej punktów. Czas rozgrywki 4 do 6 godzin.


Gry Negocjacyjne

Krótki materiał o zastosowaniu gier negocjacyjnych w rozwoju kompetencji.Znaczenie gier w rozwoju kompetencji pracowników.

Nadmiar bodźców w obecnych czasach powoduje, że o naszą uwagę konkuruje niespotykana do tej pory ilość informacji. Naturalnie dokonujemy szybkiej selekcji i bronimy się przed ich nadmiarem. Przy dokonywaniu szybkich wyborów udział emocji jest znaczny, więc wybieramy to co przyjemne, znane i to co dostarcza nam rozrywki.

  •   ul Sędziwoja 61 lok. 2,
         61-063 Poznań
  •   +48 695 350 534
  •   +48 61 870 81 77
  • info@sellvision.pl

Drodzy Państwo

Jeżeli zaciekawiła Państwa nasza oferta obejmująca szkolenia sprzedażowe, szkolenia dla KAM oraz dla menedżerów sprzedaży, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Informa­cje kontaktowe są aktuali­zowane na bieżąco, możecie Państwo wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu z naszą firmą. Dziękujemy za zainteresowanie

, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Informa­cje kontaktowe są aktuali­zowane na bieżąco, możecie Państwo wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu z naszą firmą. Dziękujemy za zainteresowanie