open

Gry Strategiczne

 Home / Grywalizacja /Gry Strategiczne

Firma

Gra symuluje środowisko funkcjonowania firmy w zmiennych warunkach rynkowych. Uczestnicy podejmują szereg decyzji przed jakimi codziennie staje właściciel firmy. Gra przebiega w postaci rozgrywki turowej. Uczestnicy po każdej turze wyliczają swoje wyniki finansowe. Wygrywa zespół, który osiągnie najlepszy wynik. Optymalna wielkość grup 2 osoby, maksymalnie 4. Na sali może grać do 6 grup. Gra trwa 7 godzin.


Hit eksportowy

Celem gry jest wykorzystanie potencjału tytułowego hitu eksportowego na nowych rynkach. Gra składa się z tur. Pierwsza to analiza sytuacji wybór rynków i partnerów dystrybucyjnych. Druga tura to negocjowanie umów partnerskich. Kolejna tura to wybór strategii marketingowych na wybranych rynkach. Ostatnia tura to zrządzanie efektywnością w relacji z partnerami na poszczególnych rynkach. Czas rozgrywki to 7 godzin.


Trudna innowacja

Rozgrywka toczy się w realiach firm technologicznych. Uczestnicy tworzą zespoły, które walczą o środki "aniołów biznesu". Następnie należy doprowadzić do rozpoczęcia działalności i co najważniejsze przyciągnięcie klientów , która doprowadzi do progu opłacalności przedsięwzięcia . Gra trwa 7 godzin.


Gry Strategiczne

Jakie kompetencje rozwijają gry strategiczne.Znaczenie gier w rozwoju kompetencji pracowników.

Nadmiar bodźców w obecnych czasach powoduje, że o naszą uwagę konkuruje niespotykana do tej pory ilość informacji. Naturalnie dokonujemy szybkiej selekcji i bronimy się przed ich nadmiarem. Przy dokonywaniu szybkich wyborów udział emocji jest znaczny, więc wybieramy to co przyjemne, znane i to co dostarcza nam rozrywki.

  •   ul Sędziwoja 61 lok. 2,
         61-063 Poznań
  •   +48 695 350 534
  •   +48 61 870 81 77
  • info@sellvision.pl

Drodzy Państwo

Jeżeli zaciekawiła Państwa nasza oferta obejmująca szkolenia sprzedażowe, szkolenia dla KAM oraz dla menedżerów sprzedaży, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Informa­cje kontaktowe są aktuali­zowane na bieżąco, możecie Państwo wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu z naszą firmą. Dziękujemy za zainteresowanie

, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Informa­cje kontaktowe są aktuali­zowane na bieżąco, możecie Państwo wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu z naszą firmą. Dziękujemy za zainteresowanie.