O SellVision
Jesteśmy zespołem praktyków sprzedaży i zarządzania. Pomagamy zespołom sprzedażowym znajdować rozwiązania, które pozwalają łatwiej osiągać lepsze wyniki. Naszą pasją są szkolenia i coachingi, które dają "kopa motywacyj­nego", oferując bardzo praktyczne rozwiązania.
Pozostańmy w kontakcie.
Zaprzyjaźnione Strony
open

Zespół

 Home / Zespół /Łukasz Pigoń

Łukasz Pigoń

Partner Zarządzający

Konsultant, Trener, Coach

Specjalizuje się w Negocjacjach, Zarządzaniu Kluczowym Klientem i Zarządzaniu Efektywnością

Posiada 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży. Ostatnio pracował jako Trade Manager w firmie o zasięgu europejskim. Zaczynał jako Przedstawiciel Handlowy w firmie FMCG, dalszą karierę kontynuował zdobywając doświadczenie na różnych stanowiskach w dziale sprzedaży. Jest praktykiem sprzedaży. Posiada doświadczenie w negocjowaniu kontraktów ze strategicznymi klientami. Prowadzi projekty związane z tworzeniem działów sprzedaży. Prowadzi aktywnie doradztwo z zakresu dystrybucji na rynku farmaceutycznym oraz z zakresu tworzenia narzędzi sprzedażowych. Prowadził projekty rekrutacyjne, wdrażania systemów motywacyjnych, tworzenie narzędzi dla działu sprzedaży. Jako trener karierę rozpoczął 9 lat temu. Specjalizuje się w projektach rozwojowych dla działów sprzedaży, prezentacji i komunikacji jak również motywowania i coachingu. Główne motto w pracy trenera to połączyć wiedzę z praktyką w środowisku działania osób szkolonych.
  •   ul Sędziwoja 61 lok. 2,
         61-063 Poznań
  •   +48 695 350 534
  •   +48 61 870 81 77
  • info@sellvision.pl

Drodzy Państwo

Jeżeli zaciekawiła Państwa nasza oferta, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Informa­cje kontaktowe są aktuali­zowane na bieżąco, możecie Państwo wybrać dogodną dla siebie formę kontaktu z naszą firmą. Dziękujemy za zainteresowanie.